Indeks: T-XL7A+600/5A-0.2S
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-600/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL7A służy do transformacji prądu o wartości 600A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 5VA. Praca odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub, opcjonalnie, na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 54mm, a jego całkowite wymiary to 104 x 45 x 126mm. Podzespół może pracować w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-600/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 5VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm