Indeks: T-XL7A+600/5A-0.2
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-600/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL7A służy do przetwarzania wysokich wartości natężenia prądu pierwotnego 600A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w paśmie częstotliwości 50–60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 15VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 54mm, co umożliwia montaż na szynie zbiorczej o odpowiednich wymiarach. Wymiary fizyczne obudowy wynoszą 104x45x126mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu poprzez przykręcanie, natomiast opcjonalnie dostępny jest montaż na szynę DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-600/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 15VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm