Indeks: T-XL7A-500/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-500/5A
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL7A służy do transformacji prądu o wartości 500A na prąd wtórny 5A. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 20VA. Praca odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 54mm, a jego wymiary zewnętrzne to 104x45x126mm. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1 określa wymogi konstrukcyjne i bezpieczeństwa.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-500/5A
Klasa dokładności
1 @max 20VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL7A
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm