Indeks: T-XL7A-500/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-500/1A
Opis
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL7A-500/1A charakteryzuje się prądem wejściowym 500A oraz prądem wyjściowym 1A przy częstotliwości pracy wynoszącej 50...60Hz. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 dla obciążenia do 15VA, klasę 1 dla obciążenia do 20VA oraz klasę 3 dla obciążenia do 25VA.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną 54mm i jest przystosowana do pracy w zakresie temperatur od -20 do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 104x45x126mm. Urządzenie umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Kompatybilność z szynami prądowymi obejmuje wymiary 41x41mm, 51x31mm oraz 61x12,5mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-500/1A
Klasa dokładności
3 @max 25VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
61mmx12,5mm
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm