Indeks: T-XL7A+400/5A-0.2S
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-400/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL7A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 400A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności 0,2S jest zachowana przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia o wymiarach 104x45x126mm posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 54mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość instalacji na szynie DIN przy użyciu opcjonalnych akcesoriów. Praca urządzenia jest możliwa w zakresie temperatur od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-400/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 2,5VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm