Indeks: T-XL7A+400/5A-0.2
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-400/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL7A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 54mm, a całkowite wymiary obudowy wynoszą 104x45x126mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość montażu na szynie DIN przy użyciu dodatkowych akcesoriów. Zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-400/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL7A
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm