Indeks: T-XL7A-400/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-400/1A
Opis
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy typu XL7A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 400A na sygnał wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 dla 10VA, 1 dla 15VA oraz 3 dla 20VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 54mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 41x41mm, 51x31mm oraz 61x12,5mm. Wymiary zewnętrzne modułu wynoszą 104x45x126mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z opcją instalacji na szynie DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-400/1A
Klasa dokładności
3 @max 20VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
61mmx12,5mm
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm