Indeks: T-XL7A+300/5A-0.2
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-300/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL7A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 300A na prąd wyjściowy o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną 54mm, a jego wymiary wynoszą 104x45x126mm. Praca urządzenia jest możliwa w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-300/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm