Indeks: T-XL7A-300/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-300/1A
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy przeznaczony do pracy w instalacjach elektrycznych o częstotliwości 50–60Hz. Urządzenie pozwala na redukcję prądu wejściowego 300A do poziomu prądu wyjściowego 1A, co umożliwia współpracę z aparatami pomiarowymi. Konstrukcja charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 54mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 41mm x 41mm, 51mm x 31mm oraz 61mm x 12,5mm.
Wymiary obudowy przekładnika wynoszą 104x45x126mm. Sposób montażu przewiduje mocowanie przykręcane lub opcjonalnie na szynę DIN. Opcjonalnie dostępne: akcesoria montażowe XL-DRBRK-3 oraz XL-KIT-005.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-300/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-005
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 15VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
61mmx12,5mm
Seria producenta
XL7A
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm