Indeks: T-XL7A+250/5A-0.2
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-250/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL7A umożliwia transformację prądu wejściowego o wartości 250A na wyjściowy prąd 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 54mm, a wymiary obudowy wynoszą 104x45x126mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu poprzez przykręcanie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie pracuje w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-250/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm