Indeks: T-XL7A-250/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-250/5A
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL7A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 250A na sygnał wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Konstrukcja posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 54mm, co umożliwia montaż na przewodnikach o określonych gabarytach.
Obudowa o wymiarach 104x45x126mm pozwala na montaż przykręcany bezpośrednio do podłoża. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy na szynę DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-250/5A
Klasa dokładności
1 @max 12,5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm