Indeks: T-XL7A+200/5A-0.2
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-200/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego 200A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1VA. Konstrukcja elementu pozwala na przeprowadzenie przewodu przez otwór o średnicy wewnętrznej 54mm.
Element przystosowany jest do pracy z częstotliwością od 50 do 60Hz w zakresie temperatur otoczenia od -20 do 45°C. Wymiary urządzenia wynoszą 104x45x126mm. Zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1 potwierdza parametry techniczne konstrukcji.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-200/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm