Indeks: T-XL7A-200/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-200/5A
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL7A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz 1 przy obciążeniu do 10VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 54mm, a wymiary zewnętrzne to 104x45x126mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynę DIN. Urządzenie pracuje w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-200/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-005
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL7A
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm