Indeks: T-XL7A-200/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-200/1A
Opis
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL7A-200/1A charakteryzuje się prądem wejściowym 200A oraz wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia i wynosi 0,5 przy maksymalnie 5VA, 1 przy maksymalnie 10VA oraz 3 przy maksymalnie 12,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 54mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 41x41mm, 51x31mm oraz 61x12,5mm. Wymiary fizyczne elementu wynoszą 104x45x126mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w zakresie od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-200/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-005
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 12,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
61mmx12,5mm
Seria producenta
XL7A
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm