Indeks: T-XL7A-150/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-150/5A
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy o przekładni 150/5A przeznaczony jest do redukcji wartości prądu w obwodach elektrycznych. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności dla tego modelu wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 2,5VA oraz 1 przy obciążeniu maksymalnym 5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 54mm, a zewnętrzne wymiary obudowy wynoszą 104x45x126mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, istnieje również opcjonalna możliwość montażu na szynie DIN. Komponent pracuje w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-150/5A
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm