Indeks: T-XL7A-150/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-150/1A
Opis
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy typu XL7A służy do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 150A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika jest uzależniona od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 2,5VA, 1 przy 5VA oraz 3 przy obciążeniu 7,5VA.
Element posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 54mm i jest przystosowany do współpracy z szynami prądowymi o wymiarach 41x41mm, 51x31mm oraz 61x12,5mm. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 104x45x126mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-150/1A
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
61mmx12,5mm
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm