Indeks: T-XL7A-125/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-125/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 125A oraz prądzie wyjściowym 5A służy do przetwarzania wartości prądów w obwodach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Konstrukcja elementu posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 54mm, co umożliwia odpowiednie prowadzenie przewodu pomiarowego. Wymiary zewnętrzne przekładnika to 104x45x126mm. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Montaż przekładnika może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-125/5A
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm