Indeks: T-XL7A-125/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-125/1A
Opis
Przekładnik prądowy 125/1A, klasa dokładności 1 (2,5VA) / 3 (3,75VA)
Przekładnik prądowy XL7A-125/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy o natężeniu 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA oraz klasą 3 przy obciążeniu do 3,75VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje średnicę wewnętrzną 54mm oraz możliwość montażu przykręcanego lub na szynie DIN przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów. Kompatybilne wymiary szyny prądowej wynoszą 41mm x 41mm, 51mm x 31mm oraz 61mm x 12,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy to 104mm x 45mm x 126mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-125/1A
Klasa dokładności
3 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
61mmx12,5mm
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm