Indeks: T-XL7A-100/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-100/5A
Opis
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL7A-100/5A przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 100A na sygnał wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz przy temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20°C do 45°C.
Konstrukcja elementu przewiduje otwór wewnętrzny o średnicy 54mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 104x45x126mm. Sposób montażu obejmuje przykręcanie bezpośrednie lub opcjonalną możliwość instalacji na szynie DIN. Urządzenie jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-100/5A
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm