Indeks: T-XL7A-100/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-100/1A
Opis
Przekładnik prądowy 100/1A, klasa dokładności 1/3
Przekładnik prądowy XL7A-100/1A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 100A na prąd wtórny 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA oraz klasą 3 przy obciążeniu do 2,5VA. Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż na szynie DIN przy użyciu opcjonalnych elementów lub mocowanie przykręcane. Średnica wewnętrzna urządzenia wynosi 54mm, a dostępne wymiary szyny prądowej obsługują profile o rozmiarach 41mm x 41mm, 51mm x 31mm oraz 61mm x 12,5mm. Całkowite wymiary przekładnika wynoszą 104 x 45 x 126mm, przy dopuszczalnej temperaturze pracy w zakresie od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-100/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-005
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 2,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
61mmx12,5mm
Seria producenta
XL7A
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm