Indeks: T-XL6B-750/5A
Waga: 0.62 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6B-750/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6B
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL6B dedykowany jest do pracy z prądem wejściowym o wartości 750A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary fizyczne elementu wynoszą 99x45x170mm. Zgodność z normami obejmuje BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6B-750/5A
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL6B
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
99x45x170mm