Indeks: T-XL6B-600/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6B-600/1A
Opis
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL6B-600/1A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 600A do prądu wtórnego 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego osiąga różną klasę dokładności: 0,5 przy maksymalnie 2,5VA, klasę 1 przy 5VA oraz klasę 3 przy 7,5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynie DIN. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 99x45x170mm, a dopuszczalna przestrzeń dla szyny prądowej wynosi 38mm x 128mm. Urządzenie przystosowane jest do pracy w warunkach temperaturowych od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6B-600/1A
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
38mmx128mm
Seria producenta
XL6B
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
99x45x170mm