Indeks: T-XL6B-500/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6B-500/1A
Opis
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL6B-500/1A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 500A do prądu wtórnego o natężeniu 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA, klasę 1 osiąga przy obciążeniu do 5VA, natomiast klasa 3 występuje przy obciążeniu do 6,25VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu poprzez przykręcanie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary przekładnika wynoszą 99x45x170mm, a rozmiar szyny prądowej to 38x128mm. Komponent pracuje w zakresie temperatur od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6B-500/1A
Klasa dokładności
3 @max 6,25VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
38mmx128mm
Seria producenta
XL6B
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
99x45x170mm