Indeks: T-XL6A-800/5A
Waga: 0.62 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6A-800/5A
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o przekładni 800/5A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 800A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz 1 przy obciążeniu do 10VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 86x45x110mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Kompatybilność z osprzętem zapewniona jest dzięki dopasowaniu do zestawów montażowych typu XL-KIT-004.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6A-800/5A
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL6A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm