Indeks: T-XL6A-750/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6A-750/1A
Opis
Przekładnik prądowy 750/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL6A-750/1A przeznaczony jest do redukcji prądu wejściowego o wartości 750A do prądu wyjściowego 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60 Hz oraz w temperaturach otoczenia od -20 do 45°C. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Klasa dokładności urządzenia uzależniona jest od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 dla obciążenia do 2,5VA, 1 dla obciążenia do 5VA oraz 3 dla obciążenia do 7,5VA. Konstrukcja przekładnika pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy z szyną prądową o maksymalnych wymiarach 41x103mm.
Wymiary fizyczne elementu wynoszą 99x45x170mm. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy XL-KIT-004.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6A-750/1A
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx103mm
Seria producenta
XL6A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
99x45x170mm