Indeks: T-XL6A-600/5A
Waga: 0.62 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6A-600/5A
Opis
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 i 1
Przekładnik prądowy XL6A-600/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego wynoszącego 600A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu 5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu poprzez przykręcenie, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynie DIN. Kompaktowe wymiary obudowy wynoszą 86x45x110mm, a dopuszczalny zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6A-600/5A
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL6A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm