Indeks: T-XL6A-600/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6A-600/1A
Opis
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL6A-600/1A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 600A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 2,5VA, 1 przy maksymalnie 5VA oraz 3 przy obciążeniu do 7,5VA.
Element został przystosowany do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 99x45x170mm, a rozmiar szyny prądowej wynosi 41x103mm. Konstrukcja pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6A-600/1A
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx103mm
Seria producenta
XL6A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
99x45x170mm