Indeks: T-XL6A-500/5A
Waga: 0.62 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6A-500/5A
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL6A-500/5A służy do transformacji prądów pierwotnych o wartości 500A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 86x45x110mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6A-500/5A
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL6A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm