Indeks: T-XL6A-500/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6A-500/1A
Opis
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 500A oraz prądzie wyjściowym 1A przeznaczony jest do układów pomiarowych. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA, 1 przy 5VA oraz 3 przy 6,25VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne przekładnika to 99x45x170mm, przy czym przystosowany jest on do obsługi szyny prądowej o rozmiarze 41x103mm. Urządzenie pracuje w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6A-500/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-004
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 6,25VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx103mm
Seria producenta
XL6A
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
99x45x170mm