Indeks: T-XL6A-400/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6A-400/1A
Opis
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 400A i wyjściowym 1A służy do przetwarzania wartości prądu w układach pomiarowych. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA, natomiast dla obciążenia 5VA osiąga klasy 1 oraz 3.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany oraz opcjonalnie na szynę DIN, przy wymiarach zewnętrznych 99x45x170mm. Wymiar okna dla szyny prądowej wynosi 41mm x 103mm. Przekładnik jest przystosowany do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL6A-400/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-004
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
41mmx103mm
Seria producenta
XL6A
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
99x45x170mm