Indeks: T-XL5C+800/5A-0.2S
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-800/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL5C jest przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 800A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 7,5VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy w instalacjach o częstotliwości 50–60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 51mm, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 86x45x110mm. Urządzenie może być montowane poprzez przykręcanie lub opcjonalnie na szynę DIN. Zakres dopuszczalnych temperatur otoczenia podczas pracy mieści się w granicach od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-800/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 7,5VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
51mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm