Indeks: T-XL5C-800/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-800/5A
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL5C charakteryzuje się prądem wejściowym 800A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz, zapewniając klasę dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 20VA. Średnica wewnętrzna otworu pomiarowego wynosi 51mm.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalny montaż na szynie DIN. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 86x45x110mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-800/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
0,5 @max 20VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL5C
Średnica wewnętrzna
51mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm