Indeks: T-XL5C-750/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-750/1A
Opis
Przekładnik prądowy 750/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL5C-750/1A jest przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 750A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 51mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 51mm x 31mm lub 61mm x 12,5mm.
Klasa dokładności urządzenia zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 15VA, 1 przy maksymalnie 20VA oraz 3 przy maksymalnie 25VA. Przekładnik charakteryzuje się wymiarami 86mm x 45mm x 110mm i może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Urządzenie jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-750/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 25VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
61mmx12,5mm
Seria producenta
XL5C
Średnica wewnętrzna
51mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm