Indeks: T-XL5C+600/5A-0.2
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-600/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do pomiaru prądu w obwodach o natężeniu wejściowym 600A oraz prądzie wyjściowym 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 5VA. Konstrukcja elementu pozwala na pracę w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz przy dopuszczalnej temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Element posiada otwór wewnętrzny o średnicy 51mm, co umożliwia montaż na przewodach o odpowiednim przekroju. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 86mm x 45mm x 110mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z możliwością rozszerzenia o montaż na szynie DIN przy użyciu odpowiednich akcesoriów.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-600/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 5VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
51mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm