Indeks: T-XL5C+500/5A-0.2
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-500/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C+
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 500A do prądu wtórnego 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 3,75VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość montażu na szynę DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 51mm, natomiast jego wymiary zewnętrzne to 86x45x110mm. Urządzenie jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-500/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
51mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm