Indeks: T-XL5C-500/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-500/5A
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy typu XL5C-500/5A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym 10VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 15VA. Praca odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną 51mm, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 86x45x110mm. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturach otoczenia od -20°C do 45°C. Montaż może być realizowany poprzez przykręcanie lub opcjonalnie na szynę DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-500/5A
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL5C
Średnica wewnętrzna
51mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm