Indeks: T-XL5C-500/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-500/1A
Opis
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL5C-500/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu do 10VA, natomiast dla klas 1 oraz 3 obciążenie może wynosić do 15VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 51mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 51x31mm lub 61x12,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy to 86x45x110mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20 do 45°C. Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-500/1A
Klasa dokładności
3 @max 15VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
61mmx12,5mm
Seria producenta
XL5C
Średnica wewnętrzna
51mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm