Indeks: T-XL5C+400/5A-0.2S
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-400/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 400A i wyjściowym 5A został zaprojektowany do pracy z częstotliwością od 50Hz do 60Hz. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 51mm, a jego wymiary zewnętrzne to 86x45x110mm. Zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w granicach od -20°C do 45°C. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-400/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 2,5VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL5C
Średnica wewnętrzna
51mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm