Indeks: T-XL5C+300/5A-0.2
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-300/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL5C-300/5A-0.2 służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 51mm, a jego wymiary zewnętrzne to 86x45x110mm. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy urządzenia zawiera się w przedziale od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-300/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL5C
Średnica wewnętrzna
51mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm