Indeks: T-XL5C-300/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 7,5VA. Parametry te zapewniają poprawną pracę w instalacjach o częstotliwości w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 51mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu poprzez przykręcenie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 86x45x110mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-300/5A
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
51mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm