Indeks: T-XL5C-300/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-300/1A
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL5C-300/1A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 300A do prądu wtórnego o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia i wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 5VA, 1 przy 7,5VA oraz 3 przy 10VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 51mm, co pozwala na montaż szyn prądowych o wymiarach 51x31mm lub 61x12,5mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 86x45x110mm. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5C-300/1A
Klasa dokładności
3 @max 10VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
61mmx12,5mm
Seria producenta
XL5C
Średnica wewnętrzna
51mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm