Indeks: T-XL5B+800/5A-0.2S
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-800/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL5B-800/5A-0.2S przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 800A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 10VA.
Konstrukcja urządzenia o wymiarach 86x45x110mm posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 46mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, a opcjonalnie istnieje możliwość jego zamontowania na szynie DIN. Urządzenie zaprojektowano do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-800/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 10VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL5B
Średnica wewnętrzna
46mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm