Indeks: T-XL5B+800/5A-0.2
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-800/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL5B-800/5A-0.2 charakteryzuje się prądem wejściowym 800A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 12,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 46mm, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 86x45x110mm. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-800/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 12,5VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL5B
Średnica wewnętrzna
46mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm