Indeks: T-XL5B-800/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-800/5A
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 800A i wyjściowym 5A służy do przetwarzania wysokich wartości natężenia prądu na sygnały pomiarowe. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 20VA oraz 1 przy obciążeniu do 30VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub na szynę DIN, przy wykorzystaniu odpowiednich akcesoriów montażowych. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 46mm, a wymiary zewnętrzne to 86x45x110mm. Urządzenie jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-800/5A
Klasa dokładności
1 @max 30VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL5B
Średnica wewnętrzna
46mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm