Indeks: T-XL5B-800/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-800/1A
Opis
Przekładnik prądowy 800/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL5B-800/1A charakteryzuje się prądem wejściowym 800A oraz prądem wyjściowym 1A, pracując w paśmie częstotliwości od 50 do 60Hz. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu do 20VA, klasę 1 przy 20VA oraz klasę 3 przy obciążeniu do 30VA. Wewnętrzna średnica otworu wynosi 46mm, a dopuszczalne wymiary szyny prądowej to 41mm x 31mm lub 51mm x 12,5mm.
Wymiary zewnętrzne urządzenia wynoszą 86 x 45 x 110mm. Opcjonalnie dostępne są elementy montażowe takie jak XL-DRBRK-3 oraz XL-KIT-003.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-800/1A
Klasa dokładności
3 @max 30VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
51mmx12,5mm
Średnica wewnętrzna
46mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm