Indeks: T-XL5B+750/5A-0.2
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-750/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego 750A na wartość wtórną 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu maksymalnym wynoszącym 15VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 46mm, co pozwala na montaż na przewodach szynowych. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 86x45x110mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-750/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 15VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL5B
Średnica wewnętrzna
46mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm