Indeks: T-XL5B-750/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-750/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL5B służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 750A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA oraz klasa 1 przy obciążeniu do 20VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany, z możliwością opcjonalnego montażu na szynie DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 46mm, a gabaryty zewnętrzne to 86x45x110mm. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy urządzenia zawiera się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-750/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 20VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL5B
Średnica wewnętrzna
46mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm