Indeks: T-XL5B+600/5A-0.2
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-600/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL5B-600/5A-0.2 przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 600A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 15VA. Przekładnik pracuje w standardowym zakresie częstotliwości sieciowych od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia obejmuje otwór o średnicy wewnętrznej 46mm, co umożliwia montaż na przewodach o odpowiednim przekroju. Urządzenie przystosowane jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość montażu na szynie DIN przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 86x45x110mm, a dopuszczalna temperatura pracy zawiera się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-600/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 15VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
46mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm