Indeks: T-XL5B-600/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-600/5A
Opis
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL5B-600/5A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego wynoszącego 600A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 20VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 46mm, a jego gabaryty wynoszą 86x45x110mm. Komponent jest przeznaczony do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy wynosi od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-600/5A
Klasa dokładności
1 @max 20VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL5B
Średnica wewnętrzna
46mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm