Indeks: T-XL5B-600/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-600/1A
Opis
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy o przekładni 600A na wejściu i 1A na wyjściu przeznaczony jest do układów pomiarowych pracujących w zakresie częstotliwości od 50 do 60 Hz. Urządzenie oferuje różne klasy dokładności w zależności od obciążenia, osiągając klasę 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 15VA oraz klasy 1 i 3 przy obciążeniu do 20VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 46 mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 41x31 mm lub 51x12,5 mm.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynie DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturach otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 86x45x110 mm. Produkt jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL5B-600/1A
Klasa dokładności
3 @max 20VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
51mmx12,5mm
Seria producenta
XL5B
Średnica wewnętrzna
46mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
86x45x110mm